Hızlı İletişim?

Hakkımızda

Öncelikle siz değerli müşterimiz, bizimle ilgilendiğiniz, evinize, ofisinize, şantiyenize veya cep telefonunuza bizi davet ettiğiniz için “teşekkür ederiz, hoş bulduk”… Tabi biz de, yaklaşık 15 yıldır, jeneratör sektörünün kurumsal ve dev firmalarında, sekreterlikten servise, servisten üst düzey yöneticiliğe kadar görev almış bir ekibin, tamamen yerli ve öz sermayesiyle kurulan Ankara Jeneratöre hoş geldiniz demekten gurur duyarız.

Hakkımızda

Strateji

Making the complicated simple

01

Sonuç veren araştırma

Eminiz ki, jeneratör araştırmalarınızdan yoruldunuz, kafanız karıştı, sürekli firmalar arasındaki rekabet için sarf edilen sözcüklerden, evinizdeki ofisinizdeki ekipmanlardan bahsetmekten bıktınız. Ankara Jeneratör olarak, müşterilerimizin bizlere kadar, bütün alımlarını yaptığını, son satın alma kalemi olarak, jeneratör gruplarını araştırdıklarını, bu konunun zaten yorgun olan zihinlerini daha da yorduğunu bilerek, sizlerle iletişime geçiyoruz.

02

Başarı için bir rota planlamak.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yaklaşık 15 yıldır, jeneratör sektöründe, işin mutfağından yetişen kadromuz, sizin jeneratörle ilgili, kablonuzdan, hava atımına, nakliyenizden vincinize, bakımlarınızdan yedek parça teminlerinize kadar yanınızda olacaktır.

Araştırma

Design with persistence

03

İhtiyacınıza uygun ürünler bulmak.

Kamu ve devlet kuruluşlarına mı iş yapıyorsunuz? Ankara Jeneratör’ün, şartname ve tek hatlarınız için uygun tüm ekipmanları, sektörün bilinen firmalarının gelenekleri olduğu üzere, kur farkı, %50 nakit, teminat isteme gibi zor şartlardan çıkartıp, basit ve size uygun şartlara getirmesiyle, rahatlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tabi ki bunların hepsi yine kamu kurum kuruluşların istediği şekilde, yani testler ve delillerle tamamlanacaktır. Konuyla ilgili referanslarımızdan bazılarını da referanslar bölümünde görebilirsiniz.

04

Teknik ekibimiz her zaman sizlerle

Evinize, bahçenize, çiftliğinize jeneratör mü alacaksınız? Ankara Jeneratör’ü aradığınızda, teknik ekibimiz ücretsiz gelecek ve sizin gereksinimlerinize göre sizin onayınıza göre en ekonomik ve geçerli seçimi yine sizinle gerçekleştirecektir.

Hayata Geçir

Keep your fingers crossed

05

Kargaşadan kurtulun.

Ankara Jeneratör olarak, sektörün ve makine ekipmanlarının kargaşasıyla yorulan siz değerli müşterilerimizi, basit ve ekonomik çözümlerle, mutlu olarak işlerinize ve hayatlarınıza devam etmenizi prensip edindik ve bunu 2 yıldır başarmaktayız.

06

Gece gündüz servis hizmeti

2 yıllık yolculuğumuzda bizi öne çıkaran en önemli faydalarımız, servis taleplerine gece saatlerini gözetmeksizin, en geç 2 saat içerisinde müdahale taahhüdümüz, güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz, işlerinin ehli servis personellerimiz ve en önemlisi, fırsatçılık kuşkusu içermeyen, gerçek ve maliyetleri belli olan fiyat politikamızdır.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve enerjinin tadını çıkarın!

Whatsapp konuşması başlat Whatsapp Hemen Ara Hemen Ara