Hızlı İletişim?

Portatif Jeneratörler

Protatif jeneratörler yada ev tipi jeneratörler, benzinli ve dizel olarak 2ye ayrılan bu jeneratör setleri, hava soğutmalı olup, 3000rpm (devir)'dir. tek silindir hacminde, Çin'den veya Japon Honda veya Mitsubishi ve Amerikan Briggss Straton motorlarla güçlenip, yine italyan veya Çin malı alternatörlerle yüklenerek çalışırlar.

portatif jeneratör

Dizel ve Benzinli ayırımını, günlük tüketimlerinize göre yapmanız sağlıklı çözümler üretecek olup, günde ortalama 8-12 saat yapılacak çalışmalar için dizel, günlük bir saat veya haftada birkaç saat olacak çalışmalarınız için benzinli seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Güçlerin belirlenmesine gelecek olursak, örneğin kamp için, karavan için, 2kVA benzinli invertör süper sessiz modellerimizi seçmeniz uygundur. Bir köy eviniz var yada bahçe veya güçleri 1kw'ı geçmeyen küçük inşaat aletleri (matkap, hızar, beton vibratörü, vb.) kullanacaksınız, 3,5 ve 5,5 kVA modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Özellikle kaynak yapacak müşterilerimize, en düşük 8kVA portatif jeneratörleri öneriyoruz. eğer kaynak yanında demir bükme gibi diğer inşaat aletleri kullanılacaksa, ürün gücümüzü 10 - 12 kVA gibi güçlere çıkarabiliriz.

Portatif Jeneratör Servis Hizmeti

Kullanmakta olduğunuz küçük taşınabilir jeneratör grupları için servis adresimizde ve ikamet adresinizde hizmet vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde ihtiyacınız olan portatif jeneratör gruplarında sıfır ve ikinci el jeneratör parkurumuzla adresinize kadar teslim edip kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Referansımız siz değerli müşterilerimizsiniz...

  • Ücretsiz keşif hizmeti
  • Arıza tespit ve müdahale
  • 7/24 gece gündüz aktif hizmet
  • Güvenilir servis hizmetleri
  • Bütçenize uygun çözümler
  • %100 Orjinal ve garantili parçalar

Jeneratörlerimiz

Size özel fiyatlarımızı görmek istemez misiniz?

Bize ulaşın ve teklif alın, yeni hizmetler sağlayabiliriz