Hızlı İletişim?

Servis / Bakım Hizmetimiz

Sektörde bilinen kurumsal firmaların servis ve bakımlarla ilgili oluşturdukları evrak kalabalıklarının prosedürlerinin müşterilerimize yaşattığı zorlukların farkındayız. Bunun önüne geçmek için oluşturduğumuz müşteri danışma hattı (0312 386 2628) aranması halinde çok kısa süreler içerisinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Image

Firmamız Ankara jeneratör hakkında

Eminiz ki, jeneratör araştırmalarınızdan yoruldunuz, kafanız karıştı, sürekli firmalar arasındaki rekabet için sarf edilen sözcüklerden, evinizdeki ofisinizdeki ekipmanlardan bahsetmekten bıktınız. Ankara Jeneratör olarak, müşterilerimizin bizlere kadar, bütün alımlarını yaptığını, son satın alma kalemi olarak, jeneratör gruplarını araştırdıklarını, bu konunun zaten yorgun olan zihinlerini daha da yorduğunu bilerek, sizlerle iletişime geçiyoruz.

  • Ücretsiz keşif hizmeti
  • Arıza tespit ve müdahale
  • 7/24 gece gündüz aktif hizmet
  • Güvenilir servis hizmetleri
  • Bütçenize uygun çözümler
  • %100 Orjinal ve garantili parçalar

Jeneratör Servis Hizmetimiz

Ücretsiz Keşif

Jeneratör servis hizmetlerinde müşterilerimizin genellikle zorlandığı konular arıza tespiti, yer tespiti, jeneratör tespiti gibi konulardır. Biz powerexa olarak bu konularla ilgili siz değerli müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti vererek jeneratör servis hizmetine bir adım önde başlamanızı sağlıyoruz.

Bu keşiflerimiz stoktaki jeneratör setlerine, yedek parçalara ve malzemelere göre değil tamamen siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Keşif hizmetlerimizde jeneratör servis formu kullanılarak verilen hizmetleri sizlerin onayı ile işleme geçiriyoruz.

Arıza, Tespit ve Müdahale

Çağımızın gerektirdiği teknolojiler jeneratör sektöründe de aktif olarak rol oynamaktadır. Bu teknolojinin gerektirdiği donanımların yüklü olduğu jeneratör setlerinde arıza tespiti eski manuel sistemlere göre çok daha kolay hale gelmiştir artık müşteri ile interaktif medya bile kullanılarak yapabildiğimiz arıza tespitlerinde ve daha eski sistemlerde yani teknolojinin yardımcı olmayacağı durumlarda jeneratör arıza tespiti için yanınızdayız. Bu işlemleri yapabilmek için eskiden gelen bir deneyim ve zamanımızın pratik çözümlerini harmanlamak zorundayız. Bu zorunluluğun farkında olarak genç, dinamik ve deneyimli jeneratör teknik servis ekibimizle 7 gün 24 saat müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Orjinal ve Garantili Parçalar

Ankara Jeneratör olarak, müşterilerimizin bizlere kadar, bütün alımlarını yaptığını, son satın alma kalemi olarak, jeneratör gruplarını araştırdıklarını, bu konunun zaten yorgun olan zihinlerini daha da yorduğunu bilerek, sizlerle iletişime geçiyoruz.

Güvenilir servis hizmetleri

Çağımızın gerektirdiği teknolojiler jeneratör sektöründe de aktif olarak rol oynamaktadır. Bu teknolojinin gerektirdiği donanımların yüklü olduğu jeneratör setlerinde arıza tespiti eski manuel sistemlere göre çok daha kolay hale gelmiştir

7/24 Aktif Hizmet

Genç, dinamik ve deneyimli jeneratör teknik servis ekibimizle 7 gün 24 saat müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Özel bir servise mi ihtiyacınız var?

Bize ulaşın ve teklif alın, yeni hizmetler sağlayabiliriz

Whatsapp konuşması başlat Whatsapp Hemen Ara Hemen Ara